Atribuită Cumpărare directă

COLIER PVC 200x4.8 SCAME 100 Buc/set 839.44200 2130 Buc 50 10,49 524,5 99,655 BANDA IZOLER PVC 20M ALBA 9-1110 19790 Buc 20 1,56 31,2 5,928,1 SIR CLEMA 16mm SCAME 815.2364B 17684 Buc 50 9,08 454 86,26

Număr anunț
DA26840228
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.009,70 RON
Valoare atribuită
1.009,70 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.009,70 RON

din 1.009,70 RON estimat