Atribuită Cumpărare directă

Reparație sistem frânare la un autoturism SKODA OCTAVIA 4X4 ( an de fabricație 2016 ) : - inlocuit discuri frana fata - inlocuit placute frana fata.

Număr anunț
DA26861821
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.137,75 RON
Valoare atribuită
1.137,75 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.137,75 RON

din 1.137,75 RON estimat