Atribuită Cumpărare directă

Servicii de publicare unui anunţ de selecție a candidaților pentru funcția de membru în Consiliul de Administrație al Societății „Parcul Industrial Cugir SA”, in conformitate cu formularul dvs de propunere tehnica si financiara inregistrat la Consiliul Judetean Alba sub nr. 25910/19.11.2020. Anunţul se publică în două ziare economice și/sau financiare naţionale cu largă răspândire, pe pagină intermediară, alb-negru, la Mica Publicitate - o singură apariţie, până cel târziu la data de 20.11.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro. Operatorii economici interesaţi vor urmări rezultatul achiziției directe în SEAP pe site-ul https.//sicap-prod.e-licitatie.ro, secţiunea Cumpărări directe - Achiziţii iniţiate din catalogul electronic.

Număr anunț
DA26860677
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133 RON
Valoare atribuită
133 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133 RON

din 133 RON estimat