Atribuită Cumpărare directă

Examen clinic general 55 pers * 27 RON = 1485 RON Examen psihologic 43 pers * 30 RON = 1290 RON Examen de laborator (coproparazit + coprobacterologic ) 8 * 30 RON = 240 RON TOTAL 3015 RON

Număr anunț
DA26841471
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ARDUD (CUI 3963854)
Furnizor / câștigător
CLINICA KORALL SRL (CUI 25917336)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.015 RON
Valoare atribuită
3.015 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.015 RON

din 3.015 RON estimat