Atribuită
Cumpărare directă
Protectii stalpi volei - Protecții din cauciuc pentru sistemul telescopic de stalpi de volei, cu găuri pentru a introduce manivela în stâlp pentru reglarea tensiunii și înălțimii plasei; - Densitate de umplere a spumei 30 kg./mc.; - Grosime = 5 cm - Înălțime = 200 cm
- Număr anunț
- DA26841744
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.336,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.336,13 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.