Atribuită Cumpărare directă

vitamina b1 60fi/2.14 vitamina b6 60fi/2.14 vitamina b12 60fi/2.14 vitamina c 100fi/5.17 ser fiziologic 500ml 40fl/3.07 saruri rehidratare 80plic/1.15 motilium 10mg 100tb/0.46 metoclopramid sir 2fl/9.90

Număr anunț
DA26873405
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33621000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.182,80 RON
Valoare atribuită
1.182,80 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.182,80 RON

din 1.182,80 RON estimat