Atribuită Cumpărare directă

Chloroform contains 100-200 ppm amylenes as stabilizer, 99.5%/TRITON X-100 MOLECULAR BIOLOGY REAGENT/PC Membranes 0.1um, Polycarbonate Membranes 0.1¿m 19mm (100/pk)/PC Membranes 0.2um , Polycarbonate Membranes 0.2um 19mm (100/pk)/Filter Support, 10mm Filter Supports (100/pk)/CORNING SYRINGE FILTERS,MEMBRANE DIAM. 15 MM.

Număr anunț
DA26846253
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
24322000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.116,43 RON
Valoare atribuită
4.116,43 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.116,43 RON

din 4.116,43 RON estimat