Atribuită
Cumpărare directă
CIF LICHID REGULAR 500ML CLIN UNIV.BLUE PISTOL500M CLIN WINDOWS LEMON PISTOL BREF POWER ACTIV OCEAN3X5 EMEKA PARADISE 3STR.24ROL FAIRY CITRICE 900ML FAIRY LILIAC 900ML BIOCARPET 500ML BIOCARPET ODOUR CONT500ML BIOCARPET SPRAY 750ML PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML PRONTO SPR.SUP.FL300ML+33 GLADE GEL LAVANDA ODOR150 GLADE GEL RELAXING ZEN150 CIF DET.CUPTOR AR.750ML MADERO LAVETE UNIV.MICR.1 S-B BUR.PROT.5BUC PROMO S-B SPIRA METALICA 3BUC SCOTCH BRITE SPIRALA 2BUC DETTOL SURFACE CLEANSER 5 DOMESTOS ATLANTIC 1L DOMESTOS DEZINF.WHITE750M IGIENOL DESIF.UNIV EUCAL. IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE MATURA FIR LUNG FARA COAD OTI PERIE PT FRECAT ZELAZ CVR COS GUNOI DOMINIQUE 2 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G SCB GALEATA 15L+STORCATOR
- Număr anunț
- DA26841588
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA , LILIESTI ORASUL BAICOI (CUI 29075532)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 832,16 RON
- Valoare atribuită
- 832,16 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.