Atribuită
Cumpărare directă
BIC ADEZIV SOLID ECO/21 G EKR ASCUTITOARE SMART SHA ICO RADIERA OVALA 2BUC/SE MAP CAPSATOR ADVANCE 24/6 RTC PERFORATOR MET/40 COL ROT MINE CR MEC 0,7/SET 2 HER PIX CU GEL 0,5 ALBSTR BIC ROLLER GELOCITY ALBS+ FRIX REZ ROLLER ALBS 3/SE PIL 3 REZ ROLL ALBS+ROLL PIL ROLLER V7+3 REZERVE 0 SCH REZERVE STILOU 30BUC/ MAP LUPA 75MM SCR FILE PR CRYSTAL 45 MC
- Număr anunț
- DA26841595
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA , LILIESTI ORASUL BAICOI (CUI 29075532)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 491,80 RON
- Valoare atribuită
- 491,80 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.