Atribuită Cumpărare directă

serviciu de deszapezire pret 270 lei /ora serviciu de imprastiere material antiderapant 270 lei/ora serviciile se vor presta numai in baza solicitarii scrise a beneficiarului

Număr anunț
DA26846888
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Furnizor / câștigător
COSTADOR PREST CONSTRUCT SRL (CUI 29246845)
Cod CPV
90620000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270 RON
Valoare atribuită
270 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270 RON

din 270 RON estimat