Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a autovehiculelor – RCA CASCO : Autoturism Dacia LODGI 1,5, an fabricatie 2020 Capacitate cilindrica - 1461cc Nr. locuri - 5 Putere - 70 kw Masa - 1965 Prima de asigurare 2126,30 lei/12 luni. Plata integrala. Cu valabilitate - 20.11.2020-19.11.2021 Pentru RCA prima de asigurare este de 792,10 lei/12 luni. Valabilitate RCA 27.11.2020 - 26.11.2021. Prima totala: 2918.40
- Număr anunț
- DA26860006
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.918,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.918,40 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.