Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs Cant Ofertant Preţ unitar fără TVA Preț total fără TVA 1. Capse 24/6 25 cutii S.C. ARALDIKA S.R.L. 1,00 lei fără TVA 25,00 lei fără TVA 2. Dosare plastic 200 S.C. ARALDIKA S.R.L. 0,50 lei fără TVA 100,00 lei fără TVA 3. Agrafe de 28 mm 30 S.C. ARALDIKA S.R.L. 1,00 lei fără TVA 30,00 lei fără TVA 4. Dosare colorate cu șină și perforații 1/1 100 S.C. ARALDIKA S.R.L. 2,60 lei fără TVA 260,00 lei fără TVA 5. Dosare colorate cu șină și perforații 1/1 100 S.C. ARALDIKA S.R.L. 2,60 lei fără TVA 260,00 lei fără TVA 6. Pix cu pastă albastră 50 S.C. ARALDIKA S.R.L. 3,20 lei fără TVA 160,00 lei fără TVA 7. Patroane pentru stilou (lungi) parker 2 seturi S.C. ARALDIKA S.R.L. 11,00 lei fără TVA 22,00 lei fără TVA 8. Notițe colorate (post-it) 4/set 200 S.C. ARALDIKA S.R.L. 2,80 lei fără TVA 560,00 lei fără TVA 9. Scotch mare 75 mm 5 S.C. ARALDIKA S.R.L. 8,90 lei fără TVA 44,50 lei fără TVA 10. Alonje 25 buc/set 50 S.C. ARALDIKA S.R.L. 4,20 lei fără TVA 210,00 lei fără TVA Total = 1.671,50 lei fără TVA
- Număr anunț
- DA26863867
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.671,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.671,50 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.