Atribuită Cumpărare directă

ACCEPTUL NOSTRU TINE LOC DE NOTA DE COMANDA.RUGAM EFECTUATI LIVRAREA. REFERAT NR. 10760 DIN 18.11.2020 DE LA SECTIA CPU.

Număr anunț
DA26857860
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
DARGOV SRL (CUI 8807570)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.580 RON
Valoare atribuită
2.580 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.580 RON

din 2.580 RON estimat