Atribuită
Cumpărare directă
FOI PARCURS PERSOANE -2 BUC FOI TRANSPORT MARFA -10 BUC FISE SSM,ISU -20 BUC XEROX A4 BUSINESS -20 TOP REGISTRU CASA AUTOCOP -5 BUC CONDICA PREZENRA A4 -1 BUC DOSAR PVC -200 BUC DOSAR INCOPCIAT 1/1 -200 BUC FOLIE PROT -2 SET SERVETELE CUTIE -5 BUC REGISTRU INTRARE -IESIRE -2 BUC REGISTRU STARE CIVILA -1 BUC
- Număr anunț
- DA26841679
- Autoritate contractantă
- Comuna Zarnesti (Primaria comunei Zarnesti) (CUI 3724512)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 689,30 RON
- Valoare atribuită
- 689,30 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.