Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS SAMSUNG MLT D111 - 2 BUC , CARTUS SAMSUNG MLT D116 - 3 BUC, CARTUS HP 85A- 3 BUC , CARTUS HP 35/36A - 7 BUC , CARTUSE XEROX 3210- 3 BUC , CARTUS CANON 737-3BUC,CARTUS HP 49A-2BUC , CARTUS HP 53A - 1 BUC , CARTUS 12A - 1 BUC.CARTUS XEROX 3215-3 BUC, CARTUS HP 283A-1 BUC
- Număr anunț
- DA26859436
- Autoritate contractantă
- Casa de Asigurari de Sanatate Calarasi (CUI 11327998)
- Furnizor / câștigător
- IT SERVICE SRL (CUI 17140017)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.565 RON
- Valoare atribuită
- 3.565 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.