Atribuită Cumpărare directă

UFS500-QP Bol sup apse, 500ml, 25buc/set- 5.10 ron UFS500C-QP-100 Capac caserola pentru supa, 500ml, 100buc/set13.57ron MB2-200-ALB Caserola pse 2comp. 240x210x70 capac atasat, 200bc/set-alb- 46.92 ron

Număr anunț
DA26878327
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU (CUI 4203890)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574,26 RON
Valoare atribuită
574,26 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574,26 RON

din 574,26 RON estimat