Atribuită Cumpărare directă

Abonament Tip I pentru 15 de utilizatori: contine: -convorbiri si SMS nelimitate in cadrul grupului de utilizatori mobili -convorbiri si SMS nelimitate in reteaua Vodafone in afara grupului - convorbiri nelimitate in orice retea de telefonie fixa national - convorbiri nelimitate si SMS in alte retele de telefonie mobila -convorbiri si SMS nelimitate in roaming SEE -nelimitat trafic de date national si 10 GB roaming SEE -nelimitat minute/SMS internationale SEE mobil -- 100 unitati roaming zona 2 - 800 MB trafic de date Roaming zona 2 Abonament Tip II pentru 17 utilizatori: contine: -convorbiri si SMS nelimitate in cadrul grupului de utilizatori mobili -convorbiri si SMS nelimitate in reteaua Vodafone in afara grupului - convorbiri nelimitate in orice retea de telefonie fixa national - convorbiri si SMS nelimitate in alte retele de telefonie mobila - convorbiri si SMS nelimitate in roaming SEE Limitare traficului de date inclus, tarif depasire 0€ Abonament Tip III pentru 2 utilizatori: contine: -5 GB trafic de date national 225 MbpsDL / 50 Mbps UL Viteza maxima disponibila dupa consumarea beneficiilor din abonament 128 Kbps . Perioada contractuala 29 de luni. Valoarea abonamentului lunar este de 305 euro fara TVA. Valoarea totala pe o perioada contractuala de 29 luni este de 8.845 euro fara tva, reprezentand 43.674,84 ron fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9378 Ron, valabil pentru 18.11.2020

Număr anunț
DA26874796
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.674,84 RON
Valoare atribuită
43.674,84 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.674,84 RON

din 43.674,84 RON estimat