Atribuită Cumpărare directă

1) Autoritatea Contractanta: DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA A MUNICIPIULUI BUCURESTI; CIF: 37563127. 2) Tip asigurare: CASCO si RCA 3) Date despre asigurare: Asigurare CASCO si RCA pentru: Dacia Duster (B-90-HVK) 4) Prima de asigurare.....Ron: Prima CASCO = 1872.58 Lei; Prima de RCA = 594 Lei 5) Perioada de valabilitate: Casco: 15/12/2020 – 14/12/2021; RCA: 15/12/2020 – 14/12/2021 6) Modalitate de plata: integral/ rate ?: Integral

Număr anunț
DA26863862
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.466,58 RON
Valoare atribuită
2.466,58 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.466,58 RON

din 2.466,58 RON estimat