Atribuită Cumpărare directă

Calendar triptic de perete personalizat, 2021, format A3, capac cu datele indicate de Beneficiar. La cerere, se poate realiza calendar dedicat, integral cu imaginile dorite de Beneficiar.

Număr anunț
DA26862835
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
Furnizor / câștigător
VILSPOPRESS SRL (CUI 15990690)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120 RON
Valoare atribuită
1.120 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120 RON

din 1.120 RON estimat