Atribuită
Cumpărare directă
GALEATA CU STORCATOR 12L 6 11,76 FARAS 10 4,06 SET TOALETA(PERIE CU SUPORT) 14 7,38 MANUSI MENAJ 24 4,43 MATURA PLASTIC FIR LUNG 20 9,18 MOP BUMBAC 250 GR 50 5,52 CILIT BANG ANTICALCAR 750ML 20 13,87 CIF CREMA DE CURATAT 500ML 5 7,36 MOP/RACLETA PROFESIONALA SPALAT GEAMURI 2 49,38 DETERGENT GEAMURI 5L 10 23,95 ARIEL DETERGENT AUTOMAT 14KG 1 106,35 DETERGENT VASE 5L 1 24,89 BURETE TEFLON 20 2,21 LAVETA GEAM 30 4,52 LAVETA MICROFIBRA ROSIE 30 4,95 LAVETA MICROFIBRA VERDE 30 4,95 HARTIE IGIENICA ALBA 2ST,10BUC/SET 10 9,59 BURETE INOX 10 2,98 MISTER PROPER DETERGENT MULTISUPRAFETE 5L 5 32,56 AJAX PRAF DE CURATAT 450GR 5 5,86 DETERGENT PROFESIONAL PARCHET 5L 2 39,65 SPRAY MOBILA EFEKT 1L 5 16,56
- Număr anunț
- DA26869125
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR BRASOV (CUI 4646862)
- Furnizor / câștigător
- STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.520,80 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.