Atribuită Cumpărare directă

Furnizare dotari pentru Scoala Ranzesti - 100 set banca si pupitru - 6 table scolare Furnizare dotari pentru Scoala Copaceana - 80 set banca si pupitru - 4 table scolare

Număr anunț
DA26875400
Autoritate contractantă
COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.430 RON
Valoare atribuită
49.430 RON
Data publicării
22.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.430 RON

din 49.430 RON estimat