Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare Memorie RAM LAPTOP DDR SDRAM 2x40096 MB, 2400 Mhz - 1 buc Webcam LOGITECH STREAMCAM - 1 buc Webcam C922 PRO HD STREAM WEBCAM - 2 buc Casti videoconferinta Jabra Elite 75t - 2 buc Boxe cu microfon – AE515M - 2 buc Desktop Dell OptiPlex 3070 MFF, Intel Core i5-9500T (6 Cores/9MB/6T/2.2GHz to 3.7GHz/35W); 8GB 1X8GB DDR4 2666MHz UDIMM Non-ECC, M.2 256GB PCIe NVMe Class 35 - 1 buc Monitor Curbat LED VA tip Dell 31.5", WQHD, S3220DGF - 1 buc Boxa/Microfon Videoconferinta Jabra Speak 810 - 1 buc Mousepad Logitech G840 XL - 2 buc Sistem portabil Bose S1 Pro cu kit baterie - 1 buc Set microfon VHF Azusa, FM, antena integrata - 1 buc HDD extern WD Elements Portable, 3TB, 2.5", USB 3.0, Negru - 2 buc Rucsac laptop Dell Premier Slim PE1520PS 15", Negru - 2 buc Laminator Leitz iLAM Office, A4, kit folii laminare inclus, alb - 1 buc Folie Leitz UDT laminare la cald, A4, 80 microni, 100buc/set - 1 buc Folie Leitz laminare la cald cu UDT, A4, 125 mic, 100 buc/set - 1 buc Trimmer tip Fellowes Electron A4, 10 coli - 1 buc Biblioraft A4 Herlitz, FSC One File, PVC, latime 5 cm, Negru - 20 buc Biblioraft A4 Herlitz, FSC One File, PVC, latime 8 cm, Negru - 20 buc Hartie Copiator Xerox A4 Premier (cutie / 5 topuri) - 6 buc Cartus Toner negru pentru HP 1022 - Laserjet Q2612A HP 12A - 1 buc Cartus Toner kit cyan magenta yellow pentru HP PRO 400 COLOR PRINTER M451DN - Laserjet CF370AM HP 305A - 1 buc Cartus Toner negru pentru HP PRO 400 COLOR PRINT M451DN - Laserjet CE410A HP 305A - 1 buc.
- Număr anunț
- DA26877242
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.948 RON
- Valoare atribuită
- 18.948 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.