Atribuită Cumpărare directă

6022036 SCARA AL 3 TREPTE 2913 74,79 2 BUC 6000124 CILINDRU SIG 92 D 31-51 UNI O OLV 34,03 3 BUC

Număr anunț
DA26864595
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251,68 RON
Valoare atribuită
251,68 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,68 RON

din 251,68 RON estimat