Atribuită
Cumpărare directă
Aparat pentru dezinfectia aerului cu Ultraviolete (UV-C) fara degajare de ozon Specificatii tehnice Tensiunea de alimentare: 230V Puterea consumata: 45W Debit de aer dezinfectat: 45mc/h Nivelul de zgomot: 19dB Durata de viata generatoarelor de UV-C: 8000 ore Lungimea de unda UV-C: 253.7nm Greutate: ~ 5.5 Kg Dimensiuni: 71.5 x 23.5 x 12 cm Carcasa: metalica Mod de operare: prin telecomanda, programabil Instalare: montare orizontala pe perete 1 bucata
- Număr anunț
- DA26874301
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
- Furnizor / câștigător
- MASELECTRO LIGHT S.R.L. (CUI 36713714)
- Cod CPV
- 31515000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.612,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.612,70 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.