Atribuită Cumpărare directă

USTENSILE BUCATARIE

Număr anunț
DA26875158
Autoritate contractantă
Sport Club Municipal Bacau (CUI 4278566)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39221100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,14 RON
Valoare atribuită
737,14 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,14 RON

din 737,14 RON estimat