Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Verificari PRAM: Prize- 916 buc- 4.5 lei/buc=4122 lei Tablouri electrice- 46buc- 90lei/buc- 4140 lei Prize de pamant- 14buc- 90 lei/buc- 1260 lei Cost total fara TVA: 9522 lei

Număr anunț
DA26853198
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
CON-INSTAL ENGINEERING SRL (CUI 18110235)
Cod CPV
45317000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.522 RON
Valoare atribuită
9.522 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.522 RON

din 9.522 RON estimat