Atribuită
Cumpărare directă
Echipamentele sunt necesare in cadrul proiectului "Diversificarea, imbunatatirea calitatii si sustenabilitatea activitatilor in vederea asigurarii unei functionari in bune conditii a bazei de practica - Ferma didactica Rusciori" CNFIS - FDI - 2020 - 0207.
- Număr anunț
- DA26883593
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30237270-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.021 RON
- Valoare atribuită
- 3.021 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.