Atribuită
Cumpărare directă
NUMAR DE REFERINTA: 7112 PRET DE CATALOG: 1.848,74 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2) DESCRIERE: 40 L Dezinfectant maini cu aviz M.S 20L Dezinfectant pardoseli, bai cu aviz M.S 4 dozatoare cu 100% discount mai putin
- Număr anunț
- DA26883368
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CHELINTA (CUI 29151125)
- Furnizor / câștigător
- WELL PROFESIONAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42172516)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.848,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.848,74 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.