Atribuită Cumpărare directă

HOLSURUB LEMN 5X20 7.000 0.0420 0.29 TEU PPR 20X20X20 2.000 0.8403 1.68 COT PVC 50 90 1.000 1.6807 1.68 REDUS PVC 50/40 1.000 1.6807 1.68 MUFA PPR 20X20 4.000 0.4202 1.68 TEAVA PVC 40- 50CM 1.000 2.1008 2.10 SAIBA PLATA M8-9021 30.000 0.0840 2.52 SACI MENAJ 35L ALBASTRI 1.000 2.9412 2.94 NEGRESA PG. 3.5-35MM 1.000 3.3613 3.36 DISC DEBITARE IOX 125 1.000 3.3613 3.36 COT PPR D 20*90 8.000 0.4202 3.36 SURUB CAP INECAT 6*16 86.000 0.0420 3.61 FAIRY LEMON 400ML 1.000 3.7815 3.78 FAIRY LEMON 400ML 1.000 3.7815 3.78 NEGRESA GIPS CARTON 3.5X55 100.000 0.0420 4.20 COLIER METALIC CU GARNITURA 1* 1.000 4.2017 4.20 MOP BUMBAC 250G 1.000 4.2017 4.20 COS HARTIE 1.000 5.0420 5.04 SACI MENAJERI 120 L 1.000 5.0420 5.04 SACI MENAJ 120L SANO 1.000 5.0420 5.04 DIBLU PRN BATAIE 8X60MM 20.000 0.2521 5.04 AMORSA 1L 2.000 2.5210 5.04 SACI MENAJ 120L ALBASTRI 1.000 5.8824 5.88 SACI MENAJ 120L ALBASTRI 1.000 5.8824 5.88 DILUANT 509-0.9 1.000 5.8824 5.88 SACI MENAJERI 120L 1.000 5.8824 5.88 CONECTOR PPR 20*-1/2 FE 2.000 3.3613 6.72 FAIRY POMEGRANATE 400ML 2.000 3.7815 7.56 FAIRY APPLE 400ML

Număr anunț
DA26867753
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Pastraveni (CUI 18282656)
Furnizor / câștigător
DORU TERM-INSTAL SRL (CUI 20962514)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200,37 RON
Valoare atribuită
1.200,37 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200,37 RON

din 1.200,37 RON estimat