Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de coordonator în materie de securitate și sănătate în muncă conform Hotărârii de Guvern nr. 300/2006, asigurate pe durata elaborării proiectului tehnic și a realizării lucrărilor, pentru realizarea obiectivului de investiții „Eficientizare energetică a clădirilor publice din Municipiul Brașov - Colegiul Tehnic Transporturi, Sală de sport și Cămin
- Număr anunț
- DA26853475
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- ACTEON CONSULTING SRL (CUI 31007785)
- Cod CPV
- 79714000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.410 RON
- Valoare atribuită
- 25.410 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.