Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de refacere a infrastructurii locale afectată de inundatiile din anul 2020 - Comuna Marginea, Judetul Suceava - Reparatii podete in baza Anuntului publicitar nr. ADV1184962 din 18.11.2020. Lucrarile vor fi executate conf. documentatiei tehnice si CS anexate Anuntului publicitar. Termen de finalizare si receptionare a lucrarilor 24.12.2020.
- Număr anunț
- DA26883420
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARGINEA (CUI 4327030)
- Furnizor / câștigător
- ECONIS S.R.L. (CUI 35683097)
- Cod CPV
- 45221220-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.235,29 RON
- Valoare atribuită
- 33.235,29 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.