Atribuită
Cumpărare directă
Agrafe metalice 33mm, 100 buc./cutie, rotunjite, KOOBIC BUC 105.00 Agrafe metalice 78mm, 50 buc./cutie, rotunjite, KOOBIC BUC 54.00 Capse 24/6 1000/cutie, fier zincat, 53s-3 KOOBIC BUC 130.00 Elastice pentru bani Q-CONNECT, 50 mm, 60 % cauciuc, 100 gr, rosu buc 71.00 Dosar carton alb incopciat 1/1 Basic BUC 200.00 Dosar plastic cu sina si doua perforatii UMIX(120mic/160mic) - negru BUC 360.00 Pix unica folosinta cu capac si clips, varf 0.7mm DIGNO - UNIK - rosu BUC 7.00 Pix cu gel 0.7mm Forster – albastru BUC 20.00 Pix unica folosinta corp color (galben, verde) DIGNO - SNAPY - albastru BUC 508.00 Pix cu suport adeziv OFFICE Products, plat, lantisor din plasitc, *50/500 buc 10.00 Pix unica folosinta ROUND STIC BIC albastru BUC 20.00 Fineliner DONAU D-Fine, scriere de 0.4 mm, corp hexagonal, rosu, *10 buc 15.00 Creion grafic flexibil HB, cu radiera, ascutit - SCHOOL OFFICE BUC 48.00 Notite adezive 75x75 4 culori 400 file BUC 59.00 Notite adezive 75x75 4 culori 400 file BUC 123.00 Notite adezive 76x76, OFFICE Products, galben pal, 100 file, *12/216 buc 10.00 Notite adezive index din plastic OFFICE Products, 45x12 mm, set 5x25 file color, *10/100 buc 17.00 Sfoara iuta 100gr BUC 4.00 Plic CD cu fereastra BUC 220.00
- Număr anunț
- DA26879238
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA, CENTRUL JUDETEAN CLUJ (CUI 20800954)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.050,99 RON
- Valoare atribuită
- 8.050,99 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.