Atribuită Cumpărare directă

Tamplarie pvc cu geam termopan in suprafata totala de 8 mp tip tripan, sticla 42 mm (4mm S-4mm F*-4 mm LowE), cercevea 105 mm Alte specificatii: culoare gri, accesorii si montaj incluse.

Număr anunț
DA26857654
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
BGI Work (CUI 20686044)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.050,48 RON
Valoare atribuită
17.050,48 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.050,48 RON

din 17.050,48 RON estimat