Atribuită Cumpărare directă

Capsule cafea Lavazza Firma - 20 cutii a acte 48 capsule (total 960 capsule); zahar alb la plic, Lavazza, 15 seturi a cate 100 plicuri ; zahar brun la plic , Lavazza, 5 seturi a cate 100 plicuri

Număr anunț
DA26860427
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
BILUCE CAFE SRL (CUI 33279000)
Cod CPV
15861100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.696 RON
Valoare atribuită
1.696 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.696 RON

din 1.696 RON estimat