Atribuită
Cumpărare directă
CONFORM CATALOG saci menaj galbeni cu pictograma PERICOL BIOLOGIC capacitate 200 l - 200 BUC. saci menaj galbeni cu pictograma PERICOL BIOLOGIC capacitate 70 l - 1000 BUC. saci menaj negri din polietilena pentru deseuri capacitate 120 l - 1500 BUC. saci menaj negri capacitate 240 l - 500 BUC. saci menaj negri din polietilena pentru deseuri capacitate 70 l - 2500 BUC. Saci menaj negri 25L 2500 BUC.
- Număr anunț
- DA26850184
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
- Furnizor / câștigător
- MIDIN PROD S.R.L. (CUI 7148439)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.929 RON
- Valoare atribuită
- 2.929 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.