Atribuită Cumpărare directă

Consumabile laborator Adv 1179744 - depunere pe 04.11.2020 P.U. LEI fără TVA P.T. LEI \fără TVA 1. Varfuri 100-1000 µl pungă 20 Varfuri 100-1000 µl,1000/pk tip Gilson cu bordura lata 53 1060 2. Varfuri 10-200 µl pungă 50 Varfuri 10-200 µl,1000/pk, tip Gilson cu bordura lata 24 1200 3. Manusi de nitril 100/PK cutie 20 80 1600 Nepudrate, mărime: S-8 cutii, M - 10 cutii, L - 2 cutii 4. Falcon 50 ml Pk 3 Steril, 300/pk 330 990 5. Falcon 15 ml pk 1 Steril, 750/pk 570 570 6. Tuburi Eppendorf Pk 10 2 mL, 1000/pk 68 680 TOTAL LEI FARA TVA: 6100

Număr anunț
DA26875832
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
DACCHIM SRL (CUI 12062074)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.100 RON
Valoare atribuită
6.100 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.100 RON

din 6.100 RON estimat