Atribuită Cumpărare directă

LV9874-Cafea prajita macinata, 250g, Lavazza Crema e Gusto Classico*10pach*28.00 BOAP05-Apa plata, 0.5L, Borsec*144buc*2.15 BOAM05-Apa minerala, 0.5L, Borsec*72buc*2.15 ZU1518-Lapte semidegresat, 1.5% grasime, 1.8L, Zuzu*8buc*12.67 LVEPART1-Cafea prajita boabe, 1kg, Lavazza Expert Plus Aroma Top*4pach*86.90 MELV10-Lapte condensat vegetal, 10% grasime, 10 buc x 7.5g/set, Meggle*10set*3.22

Număr anunț
DA26876581
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Handbal (CUI 4266359)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.225,60 RON
Valoare atribuită
1.225,60 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.225,60 RON

din 1.225,60 RON estimat