Atribuită
Cumpărare directă
Izvoarele istoriei romanilor. Fontes historiae Daco-Romanorum. Seria G. Popa Lisseanu (4 volume) (2011) [Editura Saeculum] (161920) 1 Continuitatea romanilor in Dacia. Dovezi noi de G. Popa-Lisseanu (2019) [Editura Saeculum] (375547) 1 Dacia in autorii clasici de G. Popa-Lisseanu (2006) [Editura Vestala] (61928) 1 Rapirea Bucovinei de Mihai Eminescu (2012) [Editura Vestala] (34382) 1 Romania in perioada Administratiei Emil Constantinescu (29 noiembrie 1996 - 21 decembrie 2000) (2 volume) de Alex Mihai Stoenescu (2019) [Editura Rao Books] (376967) 1 Armata, Maresalul si evreii de Alex Mihai Stoenescu (2010) [Editura Rao Books] (160216) 1 1918 de Gica Manole (2019) [Editura Cartea Romaneasca Educational] (371154) mai putin
- Număr anunț
- DA26838107
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TULCEA (CUI 4026666)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,59 RON
- Valoare atribuită
- 190,59 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.