Atribuită Cumpărare directă

1 Pedagogie (ed. III) 56,95 Buc 1 54,24 2 Profesorul de succes. Ed II 34,95 Buc 1 33,29 3 Metode si tehnici de invatare eficienta 44,95 Buc 1 42,81 4 Instruirea interactiva 39,95 Buc 1 38,05 Discount pe toate articolele precedente -16,84

Număr anunț
DA26863901
Autoritate contractantă
SCOALA NATIONALA DE GREFIERI Bucuresti (CUI 13522812)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,55 RON
Valoare atribuită
151,55 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,55 RON

din 151,55 RON estimat