Atribuită Cumpărare directă

DOMESTOS DEZINFECTANT 5 L, detergent lichid dezinfectant; CAPACITATE: 5 litri; INGREDIENTE: surfactanti neionici, surfactanti cationici,sapun

Număr anunț
DA26849844
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39831600-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296,55 RON
Valoare atribuită
296,55 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296,55 RON

din 296,55 RON estimat