Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar valoare MOUSE CU FIR BUC 2 8,82 17,64 TASTATURA CALCULATOR BUC 2 50,42 100,84 HARTIE XEROX A4 TOP 15 13,3 199,5 AGRAFE BIROU CUT 10 1,09 10,9 CAPSE 24/6 CUT 10 0,84 8,4 DEZINFECTANT GEL MAINI CU POMPITA,500ML BUC 4 19,33 77,32 DEZINFECTANT SUPRAFETE ASEVI CU PULVERIZATOR BUC 4 15,55 62,2

Număr anunț
DA26864023
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
476,80 RON
Valoare atribuită
476,80 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

476,80 RON

din 476,80 RON estimat