Atribuită Cumpărare directă

TABLOU ALIMENTARE PERON COMPLET ECHIPAT CONFORM SCHEMA MONOFILARA, CANTITATE 8 BUC.

Număr anunț
DA26866445
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
Furnizor / câștigător
PSM ENERGO CONSTRUCŢII S.R.L. (CUI 17382274)
Cod CPV
31214500-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.481,68 RON
Valoare atribuită
3.481,68 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.481,68 RON

din 3.481,68 RON estimat