Atribuită
Cumpărare directă
Kit videointerfon analogic 7", conectare 4 fire - HIKVISION Continut KIT: 1 x DS-KB2411-IM, 1 x DS-KH2220 Post exterior model DS-KB2411-IM Nr butoane: 1, ideal pentru max. 1 familie Camera video: 1/4" CMOS, rezolutie 720 × 576; Carcasa: Aliaj Aluminiu; Temp operare: -30° C to +60° C, Dimensiuni: 128 × 42 × 24.8 mm; Monitor interior model DS-KH2220 Display: 7-Inch Colorful TFT LCD; Rezolutie: 800 × 480 Conexiune: 4 fire (video/Audio/Alimentare/GND); Comunicatie: audio bidirectional, Hands-free; Instalare inclusa in Piatra Neamt , Judetul Neamt .
- Număr anunț
- DA26871813
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Jandarmi Judetean Neamt (CUI 13598012)
- Furnizor / câștigător
- COCKTAIL SECURITY AGENCY (CUI 28629982)
- Cod CPV
- 32552600-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.