Atribuită Cumpărare directă

1.Foarfeca telescopica pt toaletari pomi si alta vegetatie-1 buc.- 247,90lei 2.Sapa metal cu coada de lemn-3 buc.-42 lei/buc. 3.Lopata cu coada de lemn 3 buc.-30.61 lei/buc. 4.Coada de lemn pt scule de mana 10 buc.-12.61 lei/buc. Livrare gratuita.

Număr anunț
DA26874040
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591,83 RON
Valoare atribuită
591,83 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591,83 RON

din 591,83 RON estimat