Atribuită Cumpărare directă

Semisfera profesionala, diametru - 63 cm; inălțime - 30 cm; greutate - 6kg; semisferă gonflabilă din cauciuc conectată la un suport rigid din plastic echipat cu un inel de cauciuc și mânere antiderapante; utilizare profesională intensivă, pompa pentru umflare

Număr anunț
DA26853589
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
37441000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.416 RON
Valoare atribuită
5.416 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.416 RON

din 5.416 RON estimat