Atribuită
Cumpărare directă
PIESE MOTOUNELTE AGRICOLE STIHL: 1-CUTIT DESIS 300-3,6BUCX121.01=726.06 2-COLT 3/8 13 RS (lant drujba=3BUC),75COLTIX1.85=138.75 3-Ham RTS pt emondor HT101,2bucx554.62=1109.24 4-COLT 3/8 16 RSC(lant drujba=2buc),60coltix2.10=126.00 5-Sina(lama) 35 cm 1.3 mm 3/8,1bucx134.45=134.45 6-Sina(lama) 40cm//3/8//1.6,1bucx148.73 7-Pila rotunda 4.0 X 200 mm,6bucx6.30=37.80 8-Pila rotunda 5,2 x 200 mm,6x6.30=37.80 9-FIR NYLON-CARBON PRO 2.7MMX53M,2rolex75.63=151.26 10-ULEI AMESTEC 1L,35bucx26.06=912.10 11-ULEI LANT FOREST 1L,10bucx12.60=126.00
- Număr anunț
- DA26857187
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.648,19 RON
- Valoare atribuită
- 3.648,19 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.