Atribuită Cumpărare directă

PLIC C6 SILICONIC 10000 buc. x 0.05 lei/buc; PLIC C5 SILICONIC 2000 buc. x 0.11 lei/buc; PLIC DL CU FEREASTRA DREAPTA AUTOADEZIV 4000 buc.x0.07 lei/buc.

Număr anunț
DA26812770
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI 1321890)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat