Atribuită Cumpărare directă

Rame de lemn incheiate pe forma dreptunghiulara, finisate auriu, latimea 3,5 cm si adancimea 2cm, cu sticla de 2mm, diferite formate, conform ofertei nr 5908/17.11.2020: 41 x 31 cm -14 buc x 89 lei =1246.00 lei; 36 x 29 cm - 4buc x86 lei=344.00 lei; 60 x 50 cm -6 buc x120 lei=720.00 lei; 45 x 33 cm- 4 buc x98 lei=392.00 lei; 45 x 31 cm- 4 buc x94 lei=376.00 lei; 72 x 64 cm- 8 buc x140 lei=1120.00 lei; 120 x 80 cm- 2 buc x190 lei =380.00 lei; 135 x 90 cm- 2 buc x210 lei =420.00 lei

Număr anunț
DA26853462
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX SERVICE SRL (CUI 13807216)
Cod CPV
39298200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.998 RON
Valoare atribuită
4.998 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.998 RON

din 4.998 RON estimat