Atribuită
Cumpărare directă
Lenovo TAB M8 ZA5H0016BG Tip CPE • Tableta Conectivitate • 4G Dimensiune ecran (inches) • 8 Rezolutie ecran (pixeli) • 800x1280 Procesor -Model • MediaTek Procesor - Nr nuclee • 4 Procesor -Viteza (GHz) • 2 Capacitate Memorie (GB) • 32 Capacitate Memorie RAM (GB) • 2 Camera Foto (MP) • 5 Sistem de Operare • Android Versiune Sistem de Operare • v9.0 (Pie)
- Număr anunț
- DA26813094
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MACRISULUI (CONSILIUL LOCAL VALEA MACRISULUI) (CUI 4428000)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.849,35 RON
- Valoare atribuită
- 68.849,35 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.