Atribuită Cumpărare directă

1000 buc semimasca KN95 cu supapa, , valva pentru expiratie standard FFP2 KN95 NR, protectie 98% ambalate 25 buc/cutie (40 de cutii) Certificat CE 0370 EN 149:2001+A1:2009

Număr anunț
DA26808399
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
Furnizor / câștigător
RAFIAN TRAVEL S.R.L. (CUI 30309041)
Cod CPV
35113410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat